Zayıflama Aşısı

Zayıflama Aşısı hamilelik sırasında plasentadan salınan (aynı hormon hamilelik kistlerinde de kanda saptanmıştır) bir hormondur. İlk defa, hamilelik sonrasında fazla kiloya sahip olan kadınlarda kullanılmış ve başarı elde edilmiştir. Çok sayıda medikal çalışma göstermiştir ki Zayıflama Aşısı kullanım ile birlikte uygulanan düşük kalori diyeti ve egzersiz her gün ciddi şekilde yağ kaybını sağlamakta, doğal olarak vücut şekillenmesine ve sağlıklı olmaya yardım etmektedir. Zayıflama Aşısı, zayıflama aşısı veya zayıflama iğnesi adlarıyla da bilinmektedir.

Zayıflama Aşısı, iştah merkezi olarak bilinen hipotalamusu tekrardan düzenleyerek, iştahı azaltma ve tiroid bezi hormonlarını hızlandırıcı özelliği ile vücutta yağ yıkımını artırır.

Zayıflama aşısı, son zamanlarda Amerika ve Almanya gibi hormon kullanımının çok yaygın olduğu ülkelerde, enerji artışı ve mutluluk hormonu salgılayıcı etkilerinden dolayı Depresyon tedavisinde de kullanılmaktadır.

Şişmanlık, beyinde hipotalamik merkezin disfonksiyonu sonucu oluşan bir semptomdur. Zayıflama iğnesi, hipotalamik merkezi stimule ederek, hipotalamik bozukluğu düzeltmekte ve ardından da yağ metabolizmasını etkilemektedir. Bu nedenle şişmanlığın tedavisinde kullanılan çok yaygın bir yöntemdir.

Zayıflama Aşısı iki aylık programı sırasında, dışarıdan yağ alımı minimuma indirilerek, vücutta mevcut olan yağ depoları, enerji kaynağı olarak kullanılır ve hızlı bir yağ yakımı başlar.

Bu enerji artışı, kişinin kendisini daha dinç hissetmesini ve aynı zamanda kişinin ruh halini de değiştirir. Bu nedenle strese bağlı yemek yeme alışkanlığı olan kişiler de çok etkili bir zayıflama yöntemidir.

Zayıflama aşısı, kilo vermeyi hızlandıran, uygulaması kolay bir yöntemdir. Şişmanlık sadece kilolu olma durumu değildir. Bu nedenle de, tek başına diyet uygulamak, şişmanlığı tedavi etmez, yardımcı olur.

Zayıflama Aşısı Diyeti

Güvenli, basit, kolay kullanılabilir.

 

 

Vücuttaki inatçı yağ depolarının yıkımını sağlar.

 

Yan etkisi olmadan kilo kaybını sağlar.

 

Vücudu tekrar şekillendirir.

 

 

Zayıflama Aşısı Nasıl Çalışır

Zayıflama Aşısı -HUMAN CHORIONIC GONADOTROPIN; vücutta doğal yollar ile üretilen bir hormondur. Bebek ve anne için vücuttaki yağların yakılmasını ve enerji üretilmesini sağlar.

Kilo kaybı için çok düşük miktarda bu Zayıflama Aşısı hormonu kullanılır.

Zayıflama Aşısı hipotalamus üzerine etki ederek, bölgesel yağlanmaya neden olan yağ depolarının metabolik olarak kullanılmasını sağlayabilir.

 

Hastalar tekrar kilo alabilirler mi?
  1. Zayıflama Aşısı Diyetine ait protokolü uyguladıktan sonra, alışkanlıklarınız, vücudunuzun metabolizması, vücudunuzun şekli ve hayatınız değişecektir. Bu diyet kendinize sağlıklı yaşam ile ilgili kuralları koyabilmeniz için mükemmel şekilde düzenlenmiş bir diyet programıdır. Sağlıklı bir vücut yapısına sahip olabilmek için minimum düzeyde dahi olsa egzersiz yapmaya başlamalı ve devam ettirmelisiniz. Bu nedenle de diyet yapan kişi kendini sağlıklı hissetmekte, kilo verdikçe de mutlu olmaktadır.
Translate » Çeviri
error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
WhatsApp chat